عیب یابی برق خودرو

 برای عیب یابی برق خودرو شما در ابتدا بهتر است نسبت به بررسی سالم بودن فیوز های خودروی خود اقدام کنید. و یا همچنین خوردگی های موجود به روی نقطه اتصال سیم باتری به باتری هم می تواند موجب روشن نشدن خودرو شوند. و یا همچنین ممکن است شارژ باتری و طول عمر باتری شما تمام شده و باید نسبت به شارژ کردن و یا تعویض آن اقدام نمایید.

وجود مشکل در روشن کردن چراغ خودرو

همانطور که میدانید برای عیب یابی خودرو در زمانی که چراغ های ماشین شما روشن نمی شود، 3 احتمال ممکن است رخ دهد. اول ممکن است که باتری خودروی شما تمام شده باشد. در حالت دوم ممکن است سیم کشی برق شما فرسوده بوده و برق به چراغ ها به خوبی منتقل نشود. و در آخر ممکن است چراغ خودرویتان سوخته باشد، چرا که تمامی چراغ ها دارای یک طول عمر مفید بوده که پس از آن نسبت به تعویض چراغ های خود باید اقدام کنید.

آب شدن فیوز خودرو

یکی از مهم ترین قطعات خودرو، فیوز های آن می باشد که برای جلوگیری از ورود جریان برق اضافی به قطعات خودرو کاربرد دارد. در صورتی که پس از سوختن فیوز خودرویتان، به سرعت فیوز شما خراب شد، بهتر است خودروی خود را پیش یک متخصص بوده تا مشکل اتصالی و یا سیم کشی برق خودرویتان را برطرف نماید.

برقکاری سیار اتومبیل به عنوان یکی از خدماتی است که شرکت Electric Car توانسته به همشهریان خود در تمام مناطق تهران ارائه دهد.

ارتباط با ما

آدرس : تهرانپارس غربی، فلکه اول، خیابان ۱۵۲ غربی

تلفن :۰۹339007808

ایمیل : —-


ساخته شده توسط سایت ساز سی فایو

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

تماس بگیرید